Jak dodać ofertę swojej restauracji do dowozimy.pl


Dowozimy.pl – to katalog restauracji w Polsce oferujących jedzenie z dowozem.
Aby dodać swoją ofertę należy w prawym górnym rogu kliknąć na + Dodaj Ofertę

1. Krok rejestracji "Dane kontaktowe"

W pierwszym kroku rejestracji zostaniemy poproszeni o podanie danych kontaktowych osoby która dodaję ofertę, będzie zajmowała się jej utrzymaniem.
Imię, nazwisko, telefon, email ( to na ten email będą wysyłane powiadomienia na temat przedłużenia oferty bądź też nowe promocje reklamowe )
oraz login i hasło które będą służyły do logowania w późniejszym czasie do panelu w którym będziemy mogli zarządzać 24h na dobę swoją ofertę.

Gdy wypełnimy te dane klikamy Dodaj Ofertę.

2. Krok rejestracji "Dane firmy"

Tutaj zaczynamy opisywać profil naszej działalności. Zaczynamy od wybrania nazwy swojej subdomeny pod którą prezentowana będzie oferta
np. twojanazwa.dowozimy.pl

Następnie wpisujemy poniżej nazwę restauracji np. Restauracja Wiecznie Nienażarty.
Następnie województwo, kod oraz miasto. Pamiętaj by podać prawidłowe dane adresowe, umożliwi to chcącym odwiedzić Twoją restauracje osobiście, bezproblemowe dojechanie do celu.

Dalej mamy już do wypełnienia typowe formy kontaktu, czyli: telefon, fax, telefon komórkowy, skype, strona www, adres profilu FB oraz informacje o minimalnej kwocie zamówienia i opłatę za dostawę.

Podpowiedz: Nie musisz wypełniać wszystkich danych. Podaj te które uważasz za stosowne i chcesz aby się wyświetlały. To Ty decydujesz jakie dane udostępnisz przyszłym klientom.
Fajnie by było jednak aby klienci wiedzieli jaka jest minimalna kwota zamówienia oraz opłata za dostawę, oraz znali numer telefonu by wiedzieć gdzie zadzwonić po swoje zamówienieGdy już te dane mamy wypełnione możemy przejść do napisania opisu twojej restauracji.

Do Waszej dyspozycji udostępniamy intuicyjny i bardzo prosty system tworzenia opisu. Daje on możliwości: formatowania tekstu, pogrubiania, nadawania koloru, wypunktowania ważnych elementów oferty a także, możliwość załączenia ikonek emocji które nadadzą twojemu opisowi wyjątkowej, wesołej formy.

Gdy opis mamy już gotowy, poniżej znajduje się lista kategorii do której możesz przypisać swoja restaurację. Np. Jeśli prowadzisz typową restauracje Polską, zaznacz: Polska Sałatki Zupy Pierogi i co jeszcze uważasz za stosowne jeśli rzeczywiście znajduje się w twoim menu restauracyjnym.

Jeśli wszystko ukończone klikamy Następny krok

3. Krok rejestracji "Dodaj zdjęcia"

W tym kroku mamy możliwość zaprezentowania swojej oferty w oparciu o zdjęcia oraz filmy. Pamiętaj zatem by przygotować fajne, w dobrej jakości zdjęcia które zaprezentują jak najlepiej twoją ofertę.
Po lewo w 1 kolejności znajduje się: dodaj miniaturkę.
Jest to obrazek który prezentowany będzie na liście wraz z innymi restauracjami. Zadbaj by było to logo firmy lub inne ciekawe zdjęcie które będzie zachęcało klienta do zapoznania się z twoją prezentacją.
Po prawo znajduje się formularz wgrania zdjęć. Do wyboru mamy dwie opcje:
* Galeria - zaznaczając tą opcje wgramy zdjęcia prezentujące lokal.
* Menu - w tym miejscu wgramy zdjęcia menu restauracji, lub prezentujemy dania.

Podpowiedz: Chcąc wgrać zdjęcie lokalu, zaznaczamy Galeria, wpisujemy np. w tytuł zdjęcia: Restauracja Wiecznie Nienażarty nasz lokal, możemy dodać jeszcze opis zdjęcia klikamy przeglądaj, wybieramy zdjęcie z naszego komputera po czym pojawia nam się poniżej zapisz – klikamy zapisz i zdjęcie mamy dodane. Tak samo postępujemy z każdym kolejnym zdjęciem które chcemy wgrać do oferty. Tytuł Zdjęcia oraz Opis zdjęcia nie są obowiązkowymi elementami, można zdjęcia wgrywać bez tych opisów.

Jeśli chcesz możesz także do prezentacji załączyć film video który jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność oferty. Aby załączyć film należy go najpierw wgrać na serwisy takie jak np.
YouTube.pl, Vimeo.com lub SoundCloud.com
Następnie Gdy film będzie już tam wgrany skopiować adres podstrony na którym się znajduję i wkleić go w pole adres po czym kliknąć dodaj.

Jeśli wszystko ukończone klikamy Następny Krok

4. Krok rejestracji "Twoja firma na mapie"

W tym kroku należy jedynie zweryfikować czy prawidłowo system ustawił twój lokal na mapie. Jeśli są jakieś nieprawidłowości, można kliknąć i przytrzymać czerwony balonik po czym przesunąć go w prawidłowe miejsce.

Jeśli wszystko ukończone klikamy Następny Krok


Gratulacje!

Rejestracja została zakończona pomyślnie

Dziękujemy za dodanie oferty do Prestiżowego Katalogu Firm Gastronomicznych.

Panel administracyjny


Dokładnie tak! - Twoja rejestracja dobiegła końca. Teraz masz 30 dni darmowej reklamy.
7 dni przed końcem darmowego okresu próbnego zostanie do ciebie wygenerowany email z informacją na temat przedłużenia abonamentu. Testuj nasz portal!

Panel Administracyjny
Panel to miejsce gdzie 24h na dobę możesz edytować swoją ofertę restauracji i zarządzać nią.
Na każdej podstronie panelu administracyjnego po lewej stronie znajduje się menu nawigacyjne.

Panel główny - w tym miejscu widzimy daty założona oraz wygaśnięcia oferty reklamowej, a także adres naszej prezentacji i przeliczoną liść dni pozostałą do końca abonamentu.

Twoje dane - w tym miejscu możesz edytować dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za zarządzanie ofertą. Jeśli twoją ofertą reklamową zajmuje się ktoś inny niż właściciel firmy, możesz tutaj podać jego Imię i Nazwisko, email, oraz osobny nie widoczny nigdzie numer telefonu do kontaktu. Jeśli chcesz abyśmy wystawili fakturę za reklamę w portalu możesz także podać dane do faktury.

Edycja oferty - jak sama nazwa wskazuje zarządzamy tutaj danymi oferty. Dane adresowe, kontaktowe, opis oraz kategorie w których przypisana będzie twoja restauracja.

Zdjęcia filmy - tu możemy na bieżąco edytować miniaturkę, zdjęcia lokalu, menu, ich tytuły i opisy, oraz filmy które prezentowane mają być na prezentacji.

Lokalizacja - Tak jak informowałem powyżej w tym miejscu możemy jedynie zweryfikować czy prawidłowo system ustawił twój lokal na mapie. Jeśli są jakieś nieprawidłowości, można kliknąć i przytrzymać czerwony balonik po czym przesunąć go w prawidłowe miejsce.

Płatności – dział w którym dokonujemy płatności za swoją reklamę restauracji. Proces płatności jest szybki i prosty, składa się z 4 kroków:
W 1 kroku. Przedłuż reklamę o następne: wybieramy okres na jaki chcemy przedłużyć reklamę.
W 2 kroku. Opcje dodatkowe: system pokazuje nam co otrzymujemy w danym pakiecie / okresie przedłużenia. W tym kroku możemy również wybrać kategorie, w których chcemy aby nasza restauracja się znajdowała. Pierwsza kategoria jest gratis w cenie abonamentu. Każda kolejna dodatkowo płatna.

Podpowiedz: Tak jak widzisz najkorzystniejszą formą przedłużenia jest okres 12 miesięcy. Im bardziej zmniejszamy okres np. do 6 miesięcy znika nam pewien prezent – w tym przypadku promocja na stronie głównej portalu dowozimy.pl w systemie rotacyjnym na 30 dni. Idąc dalej w prawą stronę do 2 miesięcy, nie mamy już także podbicia do góry tj. przesunięcia na pierwszą stronę w województwie i mieście. Analogicznie jest z okresem miesięcznym.

* dalej zaznaczamy chcę otrzymać fakturę – wypełniamy formularz danymi do faktury.

W kroku 3. Wybierz metodę płatności: z pośród dostępnych ikonek banków wybieramy swój bank.
W kroku 4. Dokonaj płatności już teraz!: klikamy zapłać – system przekieruje nas do strony twojego banku gdzie wystarczy już tylko się zalogować, będzie tam wypełniony druk płatności, potwierdzamy płatność i gotowe. Automatycznie twoja reklama zostanie przedłużona o wybrany przez ciebie okres.Opinie - użytkownicy odwiedzający prezentacje, niejednokrotnie będą chcieli zostawić opinie na temat twojej restauracji. W tym miejscu macie państwo możliwość zarządzania swoimi opiniami. Domyślnie po rejestracji system pozostawia włączoną możliwość komentowania Twojej oferty z automatyczną akceptacja komentarzy.

Możliwość komentowania mojej strony:
Jeśli nie chcesz by klienci mieli możliwość wyrażenia swojej opinii przełącz z: TAK na NIE. * całkowicie wyłączy to opcje dodania opinii na twojej prezentacji.

Mamy jeszcze drugą opcje zarządzania opiniami, tak by wszystko było pod pełną kontrolą.
Automatyczna akceptacja komentarzy:
TAK - dodana opinia automatycznie pojawia się na prezentacji.
NIE - dodania opinia zostaje wysłana na email restauracji w celu akceptacji lub odrzucenia.

Mamy także opcje: "
Wyróżnianie ostatnio dodanej opinii w opisie firmy" z opcja do wybrania TAK/NIE.
Zasada jest prosta:

Jeśli TAK: Najnowsza, ostatnio dodana opinia będzie wyświetlana na samej górze wpleciona w opis by na starcie podkreślić jakość państwa usług.

Jeśli NIE: Opinie wyświetlane będą na dole prezentacji, posegregowane od najnowszej do najstarszej.

To na tyle – życzymy miłego korzystania z platformy dowozimy.pl